Gündem
Giriş Tarihi : 04-10-2021 18:18   Güncelleme : 04-10-2021 18:18

Tarar Gerede Panayıraları Altın Madalya

Gerede Panayrlar, 1-2-3 Ekim 2021’de gerçekletirilen ikinci panayr ile sona erdi

Tarar Gerede Panayıraları Altın Madalya

Gerede Panayrlar, 1-2-3 Ekim 2021’de gerçekletirilen ikinci panayr ile sona erdi. 17-18-19 Eylül tarihindeki ilk panayr ve ikinci panayrla birlikte pandemi kurallar çerçevesinde yüz binlerce kii ziyaret etti.

lk panayrlara; Tarm ve Orman Bakan Yardmcs Fatih Metin, Yargtay Üyesi Mehmet Ylmaz, AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydn, lçe Kaymakam Cengiz Ayhan, Dörtdivan Kaymakam Mustafa Batuhan Alpboa, AK Parti Bolu l Bakan Suat Güner, AK Parti lçe Bakan smail Çetin, AK Parti Gençlik Kollar Bakan Yunus Demirses, AK Parti Kadn Kollar Bakan ule Çevik, Kent Konseyi Bakan Mehmet Çongar, BESOB Bakan Tahir Gayret, Bolu l Genel Meclis Bakan Yaar Yüceer, AK Parti l Genel Meclis Üyeleri, MHP lçe Bakan Vekili Bedrettin Erdem, ABÜ Gerede Fakültesi Dekan V. Ferudun Kaya, Belediye Meclis Üyeleri, STK Temsilcileri, l lçe Kurum Müdürleri, Muhtarlar, AK Parti Genel Bakan Yardmcl ve Tekilat Bakanl yapan Amasya Milletvekilli Haluk pek, Panayrn 2. ve 3.Günü; TESK Genel Bakan Bendevi Palandöken, Bolu Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birlii Yönetim Kurulu Bakan Tahir Gayret, Gerede Esnaf ve Sanatkarlar Odas Bakan Abdullah Güler ve beraberlerinde ki heyet, Bolu Federasyonu Bakanmz Doç. Dr. Murat Doanay ve Yönetim Kurulu Üyeleri, GERKAV Bakanmz Ziya Kahraman ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Mengen lçe Bakanmz Arif Oktay Cantürk, Saltukova Belediye Bakanmz Âlim Genç panayr alann ziyaret etti.

Birinci panayrlarda scaklklarn normal seyretmesi ile beraber ticaret canlln korurken, ikinci panayrlarn 3. Gününde yasz souk hava panayrn hzn kesmeye yetmedi ve katlm youn oldu. 2. Etap Panayra; Bolu l Jandarma Komutan Jandarma Kdemli Albay Haluk Saygl, Bolu Vali Yardmcs Ahmet Atlkan, lçe Kaymakam Cengiz Ayhan, Yeniçaa Kaymakam Nurhalil Özçelik, AK Parti lçe Bakan smail Çetin, l Genel Meclis Üyesi Ali Kemal Atay, l Salk Müdürü Dr. Ör. Üyesi M.Emin Demirkol, l Milli Eitim Müdürü Cemil Sarc, Özel dare Genel Sekreteri Srr Köstereli, SGK l Müdürü Mehmet Hanefi Tatan, -Kur l Müdürü smail Yalçn, AK Parti Yenimahalle lçe Bakan Abdulkadir Aydoan ile Yönetim Kurulu Üyeleri ve Hayrsever nsan Mithat Dayolu panayr alann ziyaret ettiler.

Gerede Belediye Bakan Mustafa Allar yapt açklamada; “Geleneksel Hayvan ve Emtia Panayrmz her yl olduu gibi bu ylda çok güzel bir ekilde gerçekletirmek için çaba sarf ettik. Dünya genelinde yaanan pandemi nedeni ile alnmas gereken önlemleri harfiyen alarak tedbiri elden brakmadk. Panayra attmz asfalt vatandalarmzdan ve esnaflarmzdan büyük takdir toplad. Bu yl da panayrmz esnaflar açsndan ve vatandalarn klk ihtiyaçlarn karlamalar yönünden çok verimli geçti. Panayr, kazasz, belasz bir ekilde tamamland. Türkiye’nin 81 Vilayetinden gelen esnaflarmz, Geredeli esnaflarmz, vatandalarmz memnun bir ekilde ilçemizden ayrld ve bizler bunun mutluluunu yayoruz. Son olarak ilçemize yakr bir panayr kurulmas için gece-gündüz çalan Belediye personelime teekkür ediyorum. Huzurlu ve güvenli bir panayr için gayret gösteren Emniyet Mensuplarmza, Jandarma Tekilatmza ve Salk Mensuplarmza da ükranlarm sunuyorum. Esnaf ve vatandalarmz dinleme imkân da bulduk. Taleplerini aldk ve yerine getireceiz. Genel olarak halkmz hem panayrlardan hem de Belediyemiz çalmalarnda çok memnun” dedi.