Eğitim
Giriş Tarihi : 26-01-2022 17:06   Güncelleme : 26-01-2022 17:06

Sıfır Atık Poster Tasarım Yarışması Kazananları Belli Oldu

Sıfır Atık Poster Tasarım Yarışması Kazananları Belli Oldu

Sıfır Atık Poster Tasarım Yarışması Kazananları Belli Oldu

Üniversiteliler El Ele, Sıfır Atıkla Yeşil Kampüse” başlıklı Gençlik ve Spor Bakanlığı Projesi kapsamında Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi tarafından yürütülen Poster Tasarım Yarışmasına yapılan başvurular ardından jüri değerlendirme süreci tamamlandı.

Sıfır atığın önemi ve doğanın korunması ile ilgili farkındalık yaratmak amacıyla gerçekleştirilen projenin yarışma bölümüne; 32 Üniversitenin katılım sağlaması ile 277 lisans, 66 ön lisans, 44 yüksek lisans ve 17 adet doktora/sanatta yeterlik programından toplamda 404 başvuru yapıldı.

Yarışma Şartnamesine ve belirlenen diğer şartlara ve belirlenen yarışma temasına uygunluk sağlayan ve ilk onda dereceye giren eserler https://sifiratikbaibu.com/ adresinden ziyaret edilerek ulaşılabilir.

Eserlerin tüm hakları Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Üniversitelimize aittir; hiçbir suretle paylaşılamaz.

Katılan tüm öğencilerimize teşekkür ediyor, ilk üç sırada yer alan öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. İlk on sırada sergilenen eser sahipleri ile, sistemde belirttikleri mail adresi üzerinden iletişime geçilecektir. Önümüzdeki süreçte yayınlanacak çevrim içi katalog ise tüm katılımcılara mail ortamında gönderilecektir.