Gündem
Giriş Tarihi : 14-10-2021 19:30   Güncelleme : 14-10-2021 19:30

MLL ETM ÇAMASINDAN BLGEVNE ZYARET

MLL ETM ÇAMASINDAN BLGEVNE ZYARET

MLL ETM ÇAMASINDAN BLGEVNE ZYARET

Belediye Bakan Mustafa Allar’n talimat ile yenileme ve tadilat çalmalar tamamlanan ve yeni binasna tanarak hizmete giren Ramazan Dede Bilgievi, lçe Milli Eitim Müdürü ve Okul Müdürleri tarafndan ziyaret edildi.

lçe Milli Eitim Müdürü Nizami Özalp ve ilçede bulunan tüm okul müdürlerinin katlm ile gerçekleen ziyarette; Belediye Bakan Mustafa Allar Ramazan Dede Bilgievi’nin ileyii ve yeni eitim-öretim ylnda yaplacak ders ve etkinlikler ile ilgili bilgiler aktard. Yaplan ziyaret esnasnda Ramazan Dede Bilgievi Müdürü Baki Sungur ve eitmenlerde yer ald. lçe Milli Eitim Müdürü Nizami Özalp ve Okul Müdürleri Belediye Bakan Mustafa Allar nezdinde kendilerine gösterilen misafirperverlik için teekkürlerini ilettiler ve yeni binann çok k ve kullanl olduunu örencilerin okul sonras deerlendirebilecekleri, güzel vakit geçirebilecekleri bir mekan olduunu dile getirdiler.

Ziyaret sonras açklama yapan Belediye Bakan Mustafa Allar; ‘’lçe Milli Eitim Müdürümüz Nizami Özalp ve lçemizde eitim veren okullarmzn müdürlerini Ramazan Dede Bilgievimizin yeni binasnda arladk. lçemizde çocuklarmzn geliimi için neler yaplabilir konusunda hasbihal ettik. Ramazan Dede Bilgievimiz bilgi ve birikimi ile ilk ve ortaokul örencilerimizin hizmetindedir. Amacmz çocuklarmz okul sonrasnda da kiisel geliimlerini salayacak mekânlarda vakit geçirsinler. Güvenli Bilgisayar snfmzda, kütüphanemizde vakit geçirsinler. Satranç, jenga gibi oyunlar oynasnlar. Evinde ders çalma imkân olmayan, interneti bulunmayan veya kstl olan çocuklarmz gelsinler burada ders çalsnlar. Tüm hizmetlerimiz ücretsiz. 2021-2022 Eitim-Öretim ylnda tüm örencilerimize, öretmenlerimize sonsuz baarlar diliyorum.