Bolu Haber
HV
05 ARALIK Pazartesi 14:36

İlimizde Spor ve Gençlik alanında eğitim görevlisi başvuruları 29 Eylül ile 5 Ekim 2022 tarihleri arasında yapılacaktır.

İlimizde Spor ve Gençlik alanında e

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-09-2022 19:00   Güncelleme : 26-09-2022 19:00
İlimizde Spor ve Gençlik alanında eğitim görevlisi başvuruları 29 Eylül ile 5 Ekim 2022 tarihleri arasında yapılacaktır.

İlimizde Spor ve Gençlik alanında eğitim görevlisi başvuruları 29 Eylül ile 5 Ekim 2022 tarihleri arasında yapılacaktır.  SPOR İLAN METNİ İlimizde Badminton- Futbol – Voleybol- Cimnastik- Tenis- Hentbol- Basketbol- Vücut Geliştirme, Bilek Güreşi, Fitness – Bisiklet- Halter- Pilates – Masa Tenisi – Boks– Okçuluk– Halk Oyunları– Satranç– Judo– Alp Disiplini Kayak– Yüzme(BAYAN)– vb. spor branşlarında Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır. İSTENEN BELGELER   Vesikalık Fotoğraf Eğitim Mezuniyet Belgesi Kademeli/Kıdemli Antrenörlük belgesi Sosyal Güvenlik Kurumunda Kaydı Olup Olmadığına Dair SGK Tescil Ve Hizmet Dökümü Varsa; Pedagojik formasyon belgesi Son 5 yıl içerisinde uluslararası bir müsabakada alınan antrenörlük görevini gösterir belge Son iki yılda alanında seminere katılım belgesi Yabancı Dil Belgesi (son 5 yıl içerisinde en az 50 puan ve üzeri) Alanında Milli Sporcu Belgesi Sabıka Kaydı Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan eğitim görevlisi adayları için; Kurumlarından alacakları izin belgesi Kurumlarında ek ders alıyorlar ise ek ders saatini ve tabi oldukları mevzuat çerçevesinde almaları mümkün olan azami ek ders saatini gösterir belge BAŞVURU TARİHLERİ: 29 Eylül 2022 ile 5 Ekim 2022 tarihleri arasında başvurular alınacaktır. Başvuru için  0374 270 36 38 numaralı telefondan randevu almanız gerekmektedir. Lütfen randevu saatinden önce başvuru merkezinde olunuz. Başvurular şahsen yapılacaktır. GENÇLİK VE YURT  İLAN METNİ İlimizde İngilizce –  Bağlama – Kat’ı – Çini – Bilgisayar – Kpss – Genç Kalem Dergilik Kursu – Hakemlik Kursu –  Bebek Yapımı – Örgü – Alanlarında Bakanlığımız Bünyesinde Açılacak Eğitim Faaliyetlerinde Görevlendirilmek Üzere Eğitim Görevlisi Başvuruları Alınacaktır. İSTENEN BELGELER Vesikalık Fotoğraf Eğitim Mezuniyet Belgesi Sosyal Güvenlik Kurumunda Kaydı Olup Olmadığına Dair SGK Tescil ve Hizmet Dökümü Varsa; Pedagojik formasyon belgesi Son iki yılda alanında seminere katılım belgesi Yabancı Dil Belgesi (son 5 yıl içerisinde en az 50 puan ve üzeri) Sabıka Kaydı Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan eğitim görevlisi adayları için; Kurumlarından alacakları izin belgesi Kurumlarında ek ders alıyorlar ise ek ders saatini ve tabi oldukları mevzuat çerçevesinde almaları mümkün olan azami ek ders saatini gösterir belge BAŞVURU TARİHLERİ: 29 Eylül 2022 ile 5 Ekim 2022 tarihleri arasında başvurular alınacaktır. Başvuru için  0374 270 36 38 numaralı telefondan randevu almanız gerekmektedir. Lütfen randevu saatinden önce başvuru merkezinde olunuz. Başvurular şahsen yapılacaktır.

Medektif

AdminAdmin

YORUMLAR
Türkiye Haberi