Gündem
Giriş Tarihi : 02-09-2021 10:15   Güncelleme : 02-09-2021 10:15

Her Vatandaşımız istisnasız başımızın tacıdır

Toplumun her kesiminden sert tepkiler alan Bolu Belediye Başkanına halk olarak bir mesajımız var

Her Vatandaşımız istisnasız başımızın tacıdır

Toplumun her kesiminden sert tepkiler alan Bolu Belediye Başkanına halk olarak bir mesajımız var.

Zalimlerin kaderi mazlum milletimizin cesaretinde son bulur.
Bu milleti bölmezsiniz!

Ötekileştiremezsiniz! Makam sizi bozsa da Milletimizin feraseti siz kin ve nefret söylemlerinizin üstündedir.

Bolu Belediyesi Başkanı bu söylemle milleti bölerken, kapalı olduğu için kadınlara ağır ithamlarda bulunurken ve kendisini dünyanın merkezi sanırken belediye Başkanı nasıl olunur için bir başka örnek var.

Hemşehrileri ile bir bütün olmuş, gücünü milletten alan ve halka hizmeti Hakk’a hizmet sayan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’dan Bolu Belediyesi Başkanına Tokat gibi cevap geldi.
“ ilçemizdeki her vatandaşımız istisnasız başımızın tacıdır. “ diyen Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, insan merkezli yönetimin örnek bir modeli 10 yıldan daha uzun bir süredir Tuzla’da yürütmeye devam ediyor.

Pandemi dönemine kadar her perşembe vatandaş ile yüzyüze bizzat görüşen, pandemi dönemimde dahi dijital ortamda sosyal medyada halk buluşmalarını kesintisiz sürdüren Dr. Şadi Yazıcı, katılımcı yönetimin en güzel örneklerinden birini göstermeye devam ediyor.

Merkezinde insan olan yönetim anlayışı İle kesintisiz iletişim ile Belediye Başkanlığı görevini sürdüren Dr. Şadi Yazıcı, Bolu Belediyesi Başkanına ibretler dolu bir twit ile cevap verirken, artık bölücü, ayırt edici zihniyetin son bulmasının ne kadar önemli olduğunu da bir kez daha göstermiş oldu…