Gündem
Giriş Tarihi : 02-10-2021 14:43   Güncelleme : 02-10-2021 14:43

Hakmet Konai Nazi Paladi

Gerede Belediye Bakan Mustafa Allar’n projeleri arasnda yer alan Yeni Hükümet Kona’nn yapmna baland

Hakmet Konai Nazi Paladi

Gerede Belediye Bakan Mustafa Allar’n projeleri arasnda yer alan Yeni Hükümet Kona’nn yapmna baland.

tfaiye Müdürlüüne ve Atölye Amirliine Yllardr Hizmet Veren Bina Hükümet Kona Oluyor

Gerede Belediyesi tarafndan yer tahsisi yaplan Yeni Hükümet Kona’nn yapm ihalesi Bolu l Özel daresi tarafndan gerçekletirildi. Yaplan ihalenin ardndan Yeni Hükümet Kona; yllardr vatandalara düün salonu, Gerede Belediyesi’ne ise tfaiye Müdürlüü ve Atölye Amirlii olarak hizmet veren binann yerine yaplacak. Balayan çalmalar kapsamnda binann ykm tamamland.

Yeni Hükümet Kona yapldktan sonra, vatandalar ulam, park ve trafik açsndan rahatlama yaayacaklar.

Konu ile ilgili açklama yapan Gerede Belediye Bakan Mustafa Allar; ‘’Mevcut Hükümet Konamz fay hatt üzerinde bulunuyor. 2019 Seçim projelerimiz arasnda yer alan Yeni Hükümet Kona’nn yaplacan hemehrilerimize vaat etmitik. Dier projelerimiz gibi bu projemizde hayata geçiyor. Bütün projelerimizde olduu gibi bu binann yatrm programna aldrlmasnda ve ihaleye çkartlmasnda büyük emekleri bulunan Bolu Milletvekillerimiz  Sayn Fehmi Küpçü’ye ve Sayn Arzu Aydn’a ahsm ve lçe Halkm adna ükranlarm sunarm. Yeni Hükümet Kona projemiz ilçemize ve hemehrilerimize hayrl olsun’’ dedi.

u anda; Gerede Belediyesi’ne bal Atölye ve tfaiye Müdürlüü kendi binalar yaplana kadar geçici olarak Eski Karayollarnda bulunan Temizlik leri Müdürlüü binasnda hizmet vermeye devam edecek.

Kaymakamlk ve bal müdürlüklerin yer alaca Hükümet Kona; Gerede Belediyesi’nin tahsis ettii yaklak 5000 M2’lik bir alana ina edilecek.