Gündem
Giriş Tarihi : 06-10-2021 18:13   Güncelleme : 06-10-2021 18:13

GEREDE BELEDYES RENCLERE KUCAK ATI

Gerede Belediyesi, yüz yüze eitimin balamasyla birlikte Gerede’ye gelen üniversite örencilere misafirperverliini gösterdi

GEREDE BELEDYES RENCLERE KUCAK ATI

Gerede Belediyesi, yüz yüze eitimin balamasyla birlikte Gerede’ye gelen üniversite örencilere misafirperverliini gösterdi. Örencilere çeitli ikramlarn yan sra Gerede’de gezip görebilecekleri yerleri gösteren broürler datlyor.

BABÜ Gerede Meslek Yüksekokulu ve Gerede Uygulamal Bilimler Fakültesi’nde eitime balayan olan örenciler, Gerede Belediyesi tarafndan açlan stantlarda verilen ikramlardan dolay memnuniyetlerini ifade etti. Basn Yayn Halkla likiler Müdürlüü ekipleri tarafndan üniversite giriinde kurulan stantta Gerede’nin misafirperverlii ve güler yüzü gösterildi. Çay, Kahve, Simit ve Gerede’nin doa ve tarihi güzelliklerinin gösterildii broür ile gençlerin Gerede’te adapte olmalarn isteyen belediye ekiplerine örenciler de teekkür etti.

Stand ziyaret eden Gerede Belediye Bakan Mustafa Allar;’’ Yüz yüze eitimin balamasyla birlikte BABÜ Gerede Meslek Yüksekokulu ve Gerede Uygulamal Bilimler Fakültesi’ne gelen deerli örencilerimiz için karlama stand açtk. AK Parti lçe Bakanmz smail Çetin, AK Parti Gençlik Kollar Bakanmz Yunus Demirses ve TÜGVA lçe Temsilcimiz Murat Balcolu ile birlikte Örencilerimiz ile tantk, sohbet ettik, çay, kahve ve simit ikramnda bulunduk. Dekanmz Prof. Dr. Ferudun Kaya ve tüm hocalarmza teekkür eder, yeni öretim ylnda kendilerine ve örencilerimize baarlar dilerim. Baarl bir örencilik yllarnzn ardndan mezun olmanz dileiyle’’ dedi.