Gündem
Giriş Tarihi : 15-10-2021 17:30   Güncelleme : 15-10-2021 17:30

GEREDE BELEDYES ANTALYA YOLCUSU

GEREDE BELEDYES ANTALYA YOLCUSU

GEREDE BELEDYES ANTALYA YOLCUSU

20-24 Ekim 2021 tarihleri arasnda Antalya’da 11’incisi düzenlenecek olan YÖREX-Yöresel Ürünler Fuarna; Dou Marmara Kalknma Ajans tarafndan kiralanan alanda Gerede’nin tantmn yapmak üzere Gerede Belediyesi’de katlyor.

Türkiye’nin ilk ve tek yöresel ürünler fuar YÖREX, doudan batya, kuzeyden güneye yüzlerce yöresel ürünü Antalya’da buluturuyor. Yöresel ürünlerin; Ticarete kazandrlmas, tüketilmesinin yaygnlatrlmas, katma deerlerinin artrlmas ve corafi iaret ile tescil ettirilerek standartlarnn oluturulmas gibi amaçlarla bu yl on birincisi düzenlenecek olan YÖREX–Yöresel Ürünler Fuar, 20-24 Ekim 2021 tarihlerinde ANFA/Antalya Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekletirilecek. 11. YÖREX-Yöresel Ürünler 20 Ekim 2021  tarihinde ziyaretçilerine kaplarn açacak olan Yörex Fuar’nda, Gerede Belediyesi de stant açarak ziyaretçileri arlayacak. Girilerin ücretsiz olaca fuar alannn ziyaret saati ise, 10.00-20.30 olarak belirlendi.

Gerede Belediyesi Basn-Yayn Halkla likiler Müdürlüü, Gerede için hazrlanan tantm CD’lerinin yan sra Gerede’yi birçok yönüyle tantan özel broürler hazrlayarak, fuara gelenlerin dikkatini Gerede’ye çekecek. Ayrca, özel tasarml kutusuyla ikramlk Corafi aretli ak ak helvasnn yer alaca stantta Corafi aretli Gerede Kei,  Deri Hal ve Deri Tablolar, Deri Kemer, Bakr El Yapm Eyalar da tantm için yer alacak.