Gündem
Giriş Tarihi : 08-10-2021 18:00   Güncelleme : 08-10-2021 18:00

FARUK ZLܴDEN MUSTAFA ALLARA ZYARET

65

FARUK ZLܴDEN MUSTAFA ALLARA ZYARET

65. Dönem Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Düzce Belediyesi Bakan Dr. Faruk Özlü, Gerede Belediye Bakan Mustafa Allar’ ziyaret etti. 

Bir dizi ziyaretler için Gerede’ye gelen 65. Dönem Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Düzce Belediyesi Bakan Dr. Faruk Özlü ilk olarak Belediye Bakan Mustafa Allar’ makamnda ziyaret etti. Yaplan ziyaret sonras AK Parti lçe Bakan smail Çetin’inde katlmlar ile; Tarihi Kiliseli Tüccar Han ve Arasta’da devam eden çalmalar yerinde incelediler. Ziyaretlerin tamamlanmas ile birlikte karlkl hediyeler takdim edildi ve 65. Dönem Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Düzce Belediyesi Bakan Dr. Faruk Özlü ilçeden ayrld.

Ziyaret sonras açklama yapan Belediye Bakan Mustafa Allar;’’ 65. Dönem Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanmz Düzce Belediyesi Bakan Dr. Faruk Özlü ziyaretimize geldiler. Sayn Bakanmz ve AK Parti lçe Bakanmz smail Çetin ile birlikte; Tarihi Kiliseli Tüccar Han ve Arasta’da devam eden çalmalar yerinde inceledik. Sayn Bakanmza ziyaretlerinden dolay teekkürlerimi sunuyorum’’ dedi.