Gündem
Giriş Tarihi : 02-10-2021 13:06   Güncelleme : 02-10-2021 13:06

BAKAN SOYLUDAN GEREDE BELEDYESݴNE TEEKKR BELGES

Bat Karadeniz’de yaanan sel afetinde gösterdii fedakârca çalmalardan ötürü takdir gören Gerede Belediyesi’ni tebrik eden Bakan Soylu, Gerede Belediyesi’ne teekkür belgesi gönderdi

BAKAN SOYLUDAN GEREDE BELEDYESݴNE TEEKKR BELGES

Bat Karadeniz’de yaanan sel afetinde gösterdii fedakârca çalmalardan ötürü takdir gören Gerede Belediyesi’ni tebrik eden Bakan Soylu, Gerede Belediyesi’ne teekkür belgesi gönderdi.

çileri Bakan Süleyman Soylu imzal gönderilen Teekkür Belgesi’nden duyduu memnuniyeti ifade eden Belediye Bakan Mustafa Allar; “Ülke genelinde yaanan afetler yüreimizi dalad. Afet bölgesinde Gerede Belediyesi olarak personelimiz ve araçlarmz ile elimizden gelen her eyi yapmaya özen gösterdik, bundan sonrada her zaman yapmaya hazr olduumuzu belirtirim. ahsm olarak ta afet bölgesinde bulundum ve yaanan afetin boyutuna ve ekiplerin çalmasna bizzat ahit oldum. Personelime de göstermi olduklar özveriden dolay teekkür ediyorum. Rabbim her türlü afetten Cennet Ülkemizi muhafaza buyursun. çileri Bakanmz Sayn Süleyman Soylu’ya ilçem adna teekkür ediyor, ükranlarm sunuyorum” dedi.

Bakan Soylu tarafndan kaleme alnan ve Gerede Belediyesi’ne gönderilen teekkür belgesinde u ifadelere yer verildi: “Bat Karadeniz’de meydana gelen sel afetinden sonra devlet-millet dayanmasnn en güzel örneini sergileyerek yaralarn el birliiyle sarlmas için bölgede fedakârca yürüttüünüz çalmalarla, afetzede vatandalarmza sunduunuz maddi-manevi destekle ‘’Ben de varm!’’ dediiniz için sonsuz teekkürlerimle.”