Spor
Giriş Tarihi : 03-10-2021 22:52   Güncelleme : 03-10-2021 22:52

8. HAFTA: Beypiliç Boluspor 0-0 Denizlispor

Beypiliç Boluspor: 0 – Denizlispor: 0 Stat: Atatürk Hakemler: Oğuzhan Çakır, Kemal Mavi, Abdullah Uğur Sarı Beypiliç Boluspor: Selmani, Abdurrahim Dursun, Fethi Özer, Eray Ataseven (Dk

8. HAFTA: Beypiliç Boluspor 0-0 Denizlispor

Beypiliç Boluspor: 0 – Denizlispor: 0

Stat: Atatürk

Hakemler: Oğuzhan Çakır, Kemal Mavi, Abdullah Uğur Sarı

Beypiliç Boluspor: Selmani, Abdurrahim Dursun, Fethi Özer, Eray Ataseven (Dk. 83 Tugay Kacar), Bregu (Dk. 83 Arda Köksal), Odah, Novak (Dk. 71 Berk Yıldız), Roshi, Mehmet Zahit Çınar, Ali Keten, Abdurrahman Canlı (Dk. 90+2 Arda Hilmi Şengül)

Denizlispor: Stackhowiak, Hakan Çinemre, Onazi, Oğuz Yılmaz, Aissati (Dk. 89 Djedje), Schwechlen, Gökhan Süzen, Muhammed Gönülaçar, Mayi (Dk. 76 Tusha), Ömer Hasan Şişmanoğlu (Dk. 63 İlhan Depe), Muğdat Çelik (Dk. 46 Mustafa Çeçenoğlu)

Sarı kart: Dk. 54 Fethi Özer (Beypiliç Boluspor), Dk. 54 Ömer Hasan Şişmanoğlu (Denizlispor)

“Baştan sona üstün olduğumuz bir maçı iki puan kayıp ile tamamladık. İlk yarıda bir pozisyon verdik. Onun dışında rakibin pozisyonu yok. Çok fazla sayıda gol pozisyonu girdik. Geçmiş haftalarda oynadığımız oyun standardını bu maçta da yakaladık. İyi oynuyoruz. Ama bitiricilikle ilgili sıkıntılarımız var. Golü bulsak zaten çok farklı bir maç oynanacak. Rakip çok fazla kapandı ve gol yemedikçe dirençlendi. Ama biz buna rağmen gol pozisyonlarına girdik. Geçmiş maçlara göre üretkendik. Ama topu üç direğin arasına sokamadık bugün. Bizim için oldukça üzücü bir maç oldu. Tabii bu şanssızlıkla açıklanamaz. Daha çok çalışacağız. Bu oyunu devam ettireceğiz ve geliştireceğiz. İleride bu puan kayıplarını arayacağız ama oyuncularımıza söylenecek bir şey yok. Çok iyi mücadele ediyorlar, istediklerimi yapıyorlar.”