Bolu Haber
HV
08 ARALIK Perşembe 06:07

6. Köroğlu Yazarlık Mektebi Başvuruları Başladı

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Ziraat Bankası ve Türk Kızılay Bolu Şubesi desteğiyle bu yıl 6’ıncısı gerçekleştirilecek olan BAİBÜ Köroğlu Yazarlık Mektebi başvuruları başladı. Üniversite öğrencilerimize yönelik olarak düzenlenen, BAİBÜ Köroğlu Yazarlık Mektebi Şiir, Hikaye-Roman, Den

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-10-2022 05:06   Güncelleme : 22-10-2022 05:06
6. Köroğlu Yazarlık Mektebi Başvuruları Başladı

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Ziraat Bankası ve Türk Kızılay Bolu Şubesi desteğiyle bu yıl 6’ıncısı gerçekleştirilecek olan BAİBÜ Köroğlu Yazarlık Mektebi başvuruları başladı.

Üniversite öğrencilerimize yönelik olarak düzenlenen, BAİBÜ Köroğlu Yazarlık Mektebi Şiir, Hikaye-Roman, Deneme-Portre ve Kısa Film olmak üzere 4 atölyede, alanında söz sahibi eğitmenler ile ücretsiz verecek. Atölye eğitmenleri; Şiir Atölyesinde Adem Karafilik, Hikaye-Roman Atölyesinde Zeynep Sati Yalçın, Deneme Portre Atölyesinde Fahri Tuna ve Kısa Film Atölyesinde Fatih Peker olacak.

Köroğlu Yazarlık Mektebi’ne başvuru formu ve gerekli bilgiler aşağıda yer almaktadır. Başvurular 4 Kasım 2022 tarihinde sona erecektir.

Amaç: 6. Köroğlu Yazarlık Mektebi, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi öğrencilerinin şiir, hikâye-roman, deneme-portre ve kısa filmle ilgili kültürel ve sanatsal yeteneklerini geliştirerek, eğitimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen atölye çalışmalarıdır.

Kapsam: 6. Köroğlu Yazarlık Mektebi, yukarıda belirtilen atölyelerde genç yetenekleri eğitmeyi, alanlarında nitelikli ürünler çıkarmalarını kapsayan bir projedir.

Dersler Gülezler Konağında verilecektir. Atölye eğitmeni ve öğrencilerin mutabakatı ile dersler farklı yerlerde yapılabilecektir. Gülezler Konağı konum bilgisi. 

Atölyeler, eğitmen ve öğrencilerin mutabık kalacakları bir gün ve saate göre esnek olarak belirlenebilecektir.

Eğitim Takvimi:

 

Başvuru Formunu doldurmak için : TIKLAYINIZ

 

Medektif

AdminAdmin

YORUMLAR
Türkiye Haberi