Spor
Giriş Tarihi : 25-04-2022 04:53   Güncelleme : 25-04-2022 04:53

34. HAFTA: Boluspor 0-2 B.S. Ümraniyespor

34. HAFTA: Boluspor 0-2 B.S. Ümraniyespor

34. HAFTA: Boluspor 0-2 B.S. Ümraniyespor

Beypiliç Boluspor: 0 – Bereket Sigorta Ümraniyespor: 2

Stat: Bolu Atatürk

Hakemler: Emre Kargın, Murat Şener, Suat Güz

Beypiliç Boluspor: Selmani (Dk. 46 Rybka), Abdurrahim Dursun, Fethi Özer, Tugay Kaçar (Dk. 69 Eray Ataseven), Bregu (Dk. 57 Burak Yıldız), Gökhan Karadeniz, Roshi, Mehmet Zahit Çınar (Dk. 81 Hakan Bilgiç), Emin Bayram, Abdurrahman Canlı, Bekim Balaj (Dk. 57 Kasongo)

Bereket Sigorta Ümraniyespor: Burak Öğür, Vrsajevic, Alim Öztürk, Serkan Göksu (Dk. 65 Napoleoni), Bammou, Onur Ayık (Dk. 63 Hasic), Del Valle (Dk. 46 Yusuf Emre Gültekin), Mrsic (Dk. 46 Oğuz Gürbulak), Kartal Kayra Yılmaz (Dk. 90 Fatih Yiğit Şanlitürk), Glumac, Ercan Coşkun

Goller: Dk. 2 ve Dk. 6 (penaltıdan) Mrsic (Bereket Sigorta Ümraniyespor)

Sarı kartlar: Dk. 5 Gökhan Karadeniz, Dk. 69 Abdurrahim Canlı (Beypiliç Boluspor), Dk. 45 Mrsic, Dk. 80 Ercan Coşkun, Dk. 90 Oğul Gürbulak, Dk. 90+2 Bammao (Bereket Sigorta Ümraniyespor)

Teknik Direktörümüz Osman Nuri Işılar’ın maç sonu açıklamaları:

“Bizim için oyuna çok kötü başlamamız, skor olarak geride başlamamız bütün oyun planlarımızı değiştirmek zorunda bıraktı. İkinci ve üçüncü pasları ileriye taşımakta zorlandık. Çok lüzumsuz ve geriye top oynadık. Topu öne taşıdığımız zamanlarda çoğalamadık. Özetle biz bugün güzel oynamadık. Galibiyeti hak eden taraf kazandı. Ama bizim takımımız bu değil. Çok inişli-çıkışlı bir sezon geçiriyoruz. Adanaspor maçına tekrardan tamir olmuş bir Boluspor olarak giderek ihtiyacımız olanı almak için bütün gayretimizi göstereceğiz. Ligde gördüğünüz gibi yenilmeyecek takım yok. Mazeret üretmek için söylemiyorum bundan iki gün önce İstanbul deplasmanından haklı bir galibiyet ile dönen Boluspor, elli beş saatlik süre sonunda tekrar maça çıkmak zorunda kaldık. Oyunu tutabilirdik. Çok erken gol yedik. Penaltıyı gole çevirebilseydik maçın kırılma noktası olurdu. İnşallah Adana’ya daha iyi konsantre olmuş bir Boluspor olarak gideceğiz.”