Spor
Giriş Tarihi : 07-04-2022 11:48   Güncelleme : 07-04-2022 11:48

28. HAFTA: Beypiliç Boluspor 1-1 Bursaspor

28. HAFTA: Beypiliç Boluspor 1-1 Bursaspor

28. HAFTA: Beypiliç Boluspor 1-1 Bursaspor

Beypiliç Boluspor: 1 – Bursaspor: 1

Stat: Atatürk

Hakemler: Mert Güzenge, Burak Cansız, Suat Güz

Beypiliç Boluspor: Oğul Kaan Doğan, Fethi Özer, Eray Ataseven (Dk. 82 Bertu Alican Özyürek), Gökhan Karadeniz (Dk. 64 Tugay Kacar), Roshi, Mehmet Zahit Çınar, Kasongo (Dk. 86 Kemal Rüzgar), Emin Bayram, Bülent Cevahir, Abdurrahman Canlı, Balaj

Bursaspor: Canberk Yurdakul, Alaskarov (Dk. 74 Ofosu), Bifouma, Furkan Emre Ünver (Dk. 46 Tuğbey Akgün), Mert Yılmaz (Dk. 89 Yusuf Türk), Mehmet Erdem Uğurlu, Capan, Zalazar, Burak Altıparmak (Dk. 69 Eren Güler), Pedro, İsmail Yüksek (Dk. 46 Hasan Ayaroğlu)

Goller: Dk. 42 Bifouma (Beypiliç Boluspor), Dk. 58 Zalazar (Bursaspor)

Kırmızı kartlar: Dk. 54 Balaj, Dk. 66 Roshi (Beypiliç Boluspor)

Sarı kartlar: Dk. 4 Furkan Emre Ünver (Bursaspor), Dk. 72 Tugay Kacar, Dk. 82 Fethi Özer (Beypiliç Boluspor)

Teknik Direktörümüz Reha Erginer’in maç sonu açıklamaları: “Maçtan önce de zor bir maç olacağı belliydi. İyi bir şekilde bitirdik ilk yarıyı. İkinci yarı hiç planlamadığımız şekilde gelişti. Burada şunu söyleyebilirim ki hakemler hakkında çok yorum yapan birisi değilim ama hakem inanılmaz derecede bizi oyundan koparmak istedi. Hakemlerin işi bunlar değil. Hakem maçı yönetsin, maçı hak eden kazansın. İki tane de kırmızı kart olur, hatalı kararlar da verilir ama hakemlerin işi bunlar değil. Burada çok büyük bir mücadele veriliyor her iki takım için de çok önemli bir maç. Sen gelip bu mücadeleye dengeleri bozacak bir unsur oluyorsun. Bırakın sahada mücadele edilsin. Hak eden sahada kazansın. Bunlara ne Bursaspor’un ne de Boluspor’un ihtiyacı var. İki tane kırmızı kart bizi etkiledi. Yine de pozisyon vermedik. İnanılmaz mücadele ettik. Bugün sahada oynayan veya oynamayan tüm oyuncularıma teşekkür ediyorum.”