Spor
Giriş Tarihi : 18-09-2021 06:00   Güncelleme : 18-09-2021 06:00

25. HAFTA: Beypiliç Boluspor 2-1 Bursaspor

Beypiliç Boluspor: 2 – Bursaspor: 1 Stat: Bolu Atatürk Hakemler: Emre Malok, Orkun Aktaş, Mehmet Şengül Beypiliç Boluspor: Selmani, Fethi Özer, Burak Asan, Gökhan Sazdağı (Dk

25. HAFTA: Beypiliç Boluspor 2-1 Bursaspor

Beypiliç Boluspor: 2 – Bursaspor: 1

Stat: Bolu Atatürk

Hakemler: Emre Malok, Orkun Aktaş, Mehmet Şengül

Beypiliç Boluspor: Selmani, Fethi Özer, Burak Asan, Gökhan Sazdağı (Dk. 90+1 Marlinho), Hamza Gür (Dk. 46 Kasongo), Oğuzhan Berber, Muhammed Gümüşkaya, Edwin Gyasi (Dk. 37 Araz Abdullayev), Emin Bayram, Aykut Demir, Mustafa Çeçenoğlu (Dk. 86 Papa Diouf)

Bursaspor: Ataberk Dadakdeniz, İsmail Çokçalış, Emirhan Aydoğan, Ramazan Keskin (Dk. 46 Çağatay Yılmaz), Burak Kapacak, Ozan İsmail Koç (Dk. 78 Deniz Aydın), Özer Hurmacı (Dk. 63 Onur Atasayar), Taha Altıkardeş, Furkan Emre Ünver, Burak Altıparmak (Dk. 63 Tuğbey Akgün), Berat Altındiş (Dk. 63 Batuhan Kör)

Goller: Dk. 49 ve 86 Kasongo (Beypiliç Boluspor), Dk. 74 Emin Bayram (Kendi kalesine) (Bursaspor)

Kırmızı kart: Dk. 75 Ataberk Dadakdeniz (Bursaspor)

Sarı kartlar: Dk. 54 Berat Altındiş (Bursaspor), Dk. 83 Oğuzhan Berber, Dk. 90+5 Marlinho (Beypiliç Boluspor)

“Çok önemli haftalar, çok zor maçlar devam ediyor. Geçen hafta oynadığımız zorluk derecesi yüksek maçın, daha yüksek zorluk derecesiyle oynadığımız bugünkü maç. Baktığınızda ilk yarısını çok iyi oynadığınız ama golle sonuçlandıramadığınız maçı zor duruma getirdik. İkinci golü çabuk bulup maçı koparma arzusu zaman zaman saha içerisinde bize yanlış şeyler yaptırdı. Oyunu daha iyi tutmalıydık, daha iyi pas yapmalıydık. Bir ara kontrolü kaybettik. Bu da bize çok pahalıya mâl olabilirdi. Çok rahat geçeceğimiz maç bir ara zora soktuk ama kazanmasını bildik. Bu maçlarda oyun çok önemli ama üç puan bizi çok mutlu etti. Önümüzdeki haftalara daha umutlu bakmamızı sağlıyor üç puan. Her takımın, her takımı yendiği zor bir lig oynuyoruz. Bu maçta çok zor geçti ama bir şekilde geçtiğimiz bu maçı geride bırakıp unutacağız. Önümüzde çok önemli bir Akhisarspor maçı var. Son haftalarda oynayacağımız en önemli maç. Çok iyi konsantre olup, çok iyi hazırlanmamız gerekiyor.”