Spor
Giriş Tarihi : 11-12-2021 18:42   Güncelleme : 11-12-2021 18:42

16. HAFTA: Beypiliç Boluspor 0-0 Adanaspor

16. HAFTA: Beypiliç Boluspor 0-0 Adanaspor

16. HAFTA: Beypiliç Boluspor 0-0 Adanaspor

Beypiliç Boluspor: 0 – Adanaspor: 0

Stat: Bolu Atatürk

Hakemler: Davut Dakul Çelik, Kemal Mavi, Hasan Hüseyin Tetik

Beypiliç Boluspor: Selmani, Abdurrahim Dursun (Dk. 67 Erkam Reşmen), Fethi Özer, Bregu (Dk. 90 Arda Hilmi Şengül), Hakan Bilgiç, Roshi, Mehmet Zahit Çınar, Kasongo, Emin Bayram, Bertu Alican Özyürek (Dk. 71 Novak), Berk Yıldız

Adanaspor: Karacic, Celil Yüksel, Benasser, Cem Özdemir (Dk. 79 Kingsley), Tetteh (Dk. 90 Muhammet Ömer Çakı), Donkor, Uğurcan Yazğılı, Roche (Dk. 46 Rüştü Hanlı), İsmail Erdoğan, Ahmethan Köse (Dk. 89 Harun Kaya), Fıratcan Üzüm

Sarı kartlar: Dk. 45 Roshi, Dk. 67 Erkam Reşmen, Dk. 90 Berk Yıldız (Beypiliç Boluspor), Dk. 46 Rüştü Hanlı, Dk. 90 Benasser (Adanaspor)

Teknik Direktörümüz Reha Erginer’in maç sonu açıklamaları:

“Maç değerlendirmesinden önce, yayıncı kuruluşun Spor Toto 1. Lig ile ilgili maç öncesi ve sonrası röportajlarda muhabir göndermediğini gördük. Eleştiriyorum, protesto da ediyorum. Burası çok değerli bir lig. Bu ligde oynayan tüm takımlar, çok değerli takımlar. Hangi mantalite ile böyle bir karar veriyorlar anlamadım. Herhalde maç öncesi ve sonrası röportajlarda kendimiz soru sorup cevaplayacağız. Bu karar tekrar gözden geçirilir diye düşünüyorum. Çünkü bu lig çok değerli bir lig. Maça gelirsek maçın çok zor geçeceğini biliyordum. Bunu oyuncularımla da paylaştım. Çünkü rakibin kapanacağını, buraya bir puan için geleceğini çok iyi biliyorduk. Buna göre de çalıştığımızı söyleyebilirim. Tabii ki baktığımızda maçta 32 orta, 9 korner ve 23 sefer ceza sahasında topla buluşmuşsunuz ama gol atamıyorsunuz. Bu tip maçlarda kapanan rakibi açmak için gole ihtiyacınız var. Üçüncü bölgeye oyunu bu kadar yıkıp, üretkenlik ve bitiricilik anlamında etkisiz kalırsanız puan kaybı olarak döner. Oyuncularımızı çok fazla eleştiremeyeceğim. Maçın tamamında üstün oynadığımızı düşünüyorum. Çok da önemli bir üç puan kaybettik. Geçen haftaki Ümraniyespor galibiyetini çok daha değerli kılabilecek üç puan kaybettik. İnşallah bu puanı telafi edeceğiz.”

Jakob Novak’ın maç sonu açıklamaları:

“İyi bir maç oynadığımızı düşünüyorum. Çok fazla çaba sarf ettik. Rakipten de daha etkili bir oyun oynadığımızı düşünüyorum. Ama son bitirişi yapamadık. Çok fazla söyleyecek bir şey yok. Daha fazla çalışıp Yılport Samsunspor maçını kazanmaya çalışacağız.”

Arda Hilmi Şengül’ün maç sonu açıklamalar:

“İki haftadan beri iyi bir çıkışımız var. Bu maçta da onu devam ettirmek istiyorduk. Bence oyunun geneline baktığımızda üstün taraf bizdik. Gole çok yakındık ama bulamadık. Alınan puan değerli tabii ki ama üç puan daha iyi olurdu. Şimdi önümüzdeki Yılport Samsunspor maçına en iyi şekilde hazırlanıp kazanmaya çalışacağız.”

Emin Bayram’ın maç sonu açıklamaları:

“Bugün iyi bir mücadele ortaya koyduğumuzu düşünüyorum. İyiye giden bir performansımız var. Son iki haftada rakiplerimizden altı puan aldık. Tabii ki hedefimiz bu hafta da üç puan alıp yolumuza bu şekilde devam etmekti ama olmadı. Bir puan bizi mutlu etmedi. Ama puan almak tabii ki de önemli. En azından puan serimizi devam ettirdik. Hafta içi zorlu bir rakibimiz var. Şimdi o maça daha iyi hazırlanıp her şeyin daha iyi olacağını düşünüyorum.”