Spor
Giriş Tarihi : 05-12-2021 23:08   Güncelleme : 05-12-2021 23:08

15. HAFTA: BS Ümraniyespor 1-2 Beypiliç Boluspor

15. HAFTA: BS Ümraniyespor 1-2 Beypiliç Boluspor

15. HAFTA: BS Ümraniyespor 1-2 Beypiliç Boluspor

Bereket Sigorta Ümraniyespor: 1 – Beypiliç Boluspor: 2

Stat: Ümraniye Belediyesi

Hakemler: Burak Şeker, Kemal Elmas, Anıl Usta

Bereket Sigorta Ümraniyespor: Burak Öğür, Emre Nefiz (Dk. 46 Serkan Göksu), Ercan Coşkun (Dk. 84 Faruk Can Genç), Glumac, Alim Öztürk, Yusuf Emre Gültekin, Kartal Kayra Yılmaz, Oğuz Gürbulak, Del Valle (Dk. 60 Bammou), Camara, Onur Ayık (Dk. 84 Mrsic)

Beypiliç Boluspor: Selmani, Abdurrahim Dursun, Fethi Özer (Dk. 53 Emin Bayram), Mehmet Zahit Çınar, Ali Keten, Bregu, Roshi, Abdurrahman Canlı, Bertu Alican Özyürek (Dk. 85 Novak), Berk Yıldız (Dk. 68 Atamer Bilgin), Kasongo

Goller: Dk. 11 Abdurrahman Canlı, Dk. 90+1 Bregu (Beypiliç Boluspor), Dk. 70 Bammou (Bereket Sigorta Ümraniyespor)

Sarı kartlar: Dk. 4 Ali Keten, Dk. 90+3 Abdurrahman Canlı, Dk. 90+3 Selmani, Dk. 90+7 Atamer Bilgin (Beypiliç Boluspor), Dk. 43 Yusuf Emre Gültekin, Dk. 54 Alim Öztürk, Dk. 73 Camara, Dk. 90+6 Mrsic (Bereket Sigorta Ümraniyespor)

Teknik Direktörümüz Reha Erginer maç sonu açıklamalarda bulundu.

“Maçtan önce de buraya kazanmak için geldiğimizi söylemiştim. Geçen hafta çok önemli bir galibiyet aldık Eyüpspor karşısında. Bu maç bizim o için o maçtan bir kat daha değerli hale geldi. Bu maç için oyuncularımıza da söylemiştim, bizim için bir karar maçıydı. Ligin üst sıralarına tutunmak istiyorduk. Bence iki takım için de zevkli bir mücadele ortaya çıktı. Biz kazandığımız için çok mutluyuz. İç sahada çok başarılı bir grafiğimiz vardı. Bunu dış sahaya da taşımak istiyorduk. Tabii oynadığımız takımın Ümraniyespor olması, ligin lideri olması bu galibiyeti bizim için biraz daha anlamlı kılıyor. Oyuncularımın da artık Eyüpspor maçından sonra bu galibiyetle beraber özgüvenlerinin de yüksek olduğunu düşünüyorum. İnşallah aldığımız bu galibiyet serisini devam ettireceğiz. Bir seri yakalamak istiyoruz. Camiamıza hayırlı olsun.”