Spor
Giriş Tarihi : 28-11-2021 00:27   Güncelleme : 28-11-2021 00:27

14. HAFTA: Beypiliç Boluspor 3-1 Eyüpspor

14. HAFTA: Beypiliç Boluspor 3-1 Eyüpspor

14. HAFTA: Beypiliç Boluspor 3-1 Eyüpspor

Beypiliç Boluspor: 3 – Eyüpspor: 1

Stat: Bolu Atatürk

Hakemler: Ramazan Keleş, Gökhan Memişoğlu, Sezgin Çınar

Beypiliç Boluspor: Selmani, Abdurrahim Dursun, Fethi Özer, Eray Ataseven (Dk. 90+3 Diarrassouba), Bregu (Dk. 90 Arda Köksal), Mehmet Zahit Çınar, Kasongo (Dk. 90+3 Diyar Kaba), Ali Keten, Abdurrahman Canlı, Bertu Alican Özyürek (Dk. 65 Novak), Berk Yıldız (Dk. 90 Hakan Bilgiç)

Eyüpspor: Çağlar Şahin Akbaba, Yalçın Kılınç, Mezague, Mikail Okyar (Dk. 46 Enes Keskin), Umut Bulut (Dk. 85 Erencan Yardımcı), Gökcan Kaya (Dk. 71 Stancu), Dibba, Timur Temaltaş (Dk. 85 Taşkın Ilter), Bülent Uzun, Uğur Akdemir, Cenk Ahmet Alkılıç (Dk. 85 Caner Hüseyin Bağ)

Goller: Dk. 33 Bregu (Penaltıdan), Dk. 45+1 ve Dk. 65 Kasongo (Beypiliç Boluspor), Dk. 56 Umut Bulut (Penaltıdan) (Eyüpspor)

Sarı kartlar: Dk. 58 Abdurrahim Dursun, Dk. 64 Eray Ataseven (Beypiliç Boluspor), Dk. 31 Mezague, Dk. 64 Enes Keskin (Eyüpspor)

Teknik Direktörümüz Reha Erginer’in maç sonu açıklamaları:

Hafta içi rakibi taktiksel olarak çok iyi çalıştık. Rakibi çok iyi analiz ettik, taktik antrenmanlarla bunu hayata geçirdik. Tabii ki her hafta rakiplerimizi analiz ediyoruz ama bu yaptığımız analizler çok fazla önem arzetmiyor çünkü bunları sahada uygulayabilmek önemli. Çok iyi oynadığımızı düşünüyorum. Rakibi çok iyi karşıladık. Maç tam istediğimiz gibi geçti. Çok fazla pozisyon vermedik. Daha farklı da bitirebilirdik. Bizim için hem skorun iyi olması hem de oyunun iyi olması önemli. Bir süredir evet taraftarımızı da üzüyorduk. Bur nebze bu galibiyetle taraftarımız da gönlünü almışızdır inşallah. Galibiyetimizi de taraftarımıza hediye ediyorum. Yaptıkları mücadeleden dolayı, sahada duruşlarından dolayı oyuncularımı tebrik ediyorum.

Dejvi Bregu’nun maç sonu açıklamaları:

Bugün çok önemli bir maç oynadığımızı düşünüyorum. Bizim için çok önemli bir galibiyetti. Bu galibiyeti başkanımıza, hocalarımıza, kulüpteki bütün personele, taraftarımıza ve bütün Bolu şehrine armağan etmek istiyorum.