Spor
Giriş Tarihi : 30-10-2021 21:52   Güncelleme : 30-10-2021 21:52

11. HAFTA: Manisa FK 2-2 Beypiliç Boluspor

11. HAFTA: Manisa FK 2-2 Beypiliç Boluspor

11. HAFTA: Manisa FK 2-2 Beypiliç Boluspor

Manisa FK: 2 – Beypiliç Boluspor: 2

Stat: Spor Toto Akhisar

Hakemler: Alper Akarsu, Hüsnü Emre Çelimli, Emir Eray Eyisoy

Manisa FK: Muhammed Birkan Tetik, Mehmet Yılmaz, Landre, Veli Çetin (Dk. 81 Ahmet Kesim), Erhan Kara (Dk. 53 Özgür Çek), Gakpa (Dk. 53 Hakan Barış), Kouter (Dk. 81 Diallo), Nizamettin Çalışkan, Tormin (Dk. 42 Okan Eken), Sertaç Çam, Orgill

Beypiliç Boluspor: Selmani, Mehmet Zahit Çınar, Fethi Özer, Emin Bayram, Abdurrahim Dursun, Abdurrahman Canlı, Eray Ataseven (Dk. 79 Talha Erdoğan), Roshi, Diarrassouba (Dk. 84 Arda Şengül), Bregu (Dk. 30 Erkam Reşmen), Kassongo (Dk. 79 Marshal)

Goller: Dk. 45+2 ve Dk. 73 Okan Eken (Manisa FK), Dk. 47 Emin Bayram, Dk. 60 Kassongo (Beypiliç Boluspor)

Kırmızı kart: Dk. 24 Fethi Özer

Sarı kartlar: Dk. 41 Roshi, Dk. 82 Abdurrahman Dursun (Beypiliç Boluspor)

“Maçı iki bölüm olarak değerlendirebiliriz. Kırmızı karttan önceki bölüm ve sonraki bölüm. Kırmızı kart görene kadar bizim için oyun anlamında hiçbir sıkıntı yoktu. Rakibi çok iyi karşıladık. Topa sahip olduk, pas yaptık. Ama erken bir kırmızı kart gördük. Kırmızı kart biraz oyun düzenimizi bozdu. Uzun bir süre bir kişi eksiksiniz. Devre arasında oyuncularımızla çok güzel bir konuşma yaptık. Hem taktiksel olarak, hem de maçı çevirme inancımızla ilgili. Diziliş olarak değişiklik yaptık. Forvet oyuncumuzu sol kenara çektik, hücum ederken 4-3-2’ye döndük. İki gol bularak öne geçtik. Maçı kazanabilirdik de, kaybedebilirdik de. Rakip daha çok karambol ve yan toplarla pozisyon yaratmaya çalıştı. Sonuç olarak bir puan aldık. Ama ben oyuncularımı gösterdiği mücadele ve duruştan dolayı tebrik ediyorum. Bir puan aldık ama bu maçı kazanmış gibi kabul ediyorum.”