Spor
Giriş Tarihi : 24-10-2021 00:12   Güncelleme : 24-10-2021 00:12

10. HAFTA: Beypiliç Boluspor 1-0 NasaDoge Menemenspor

10. HAFTA: Beypiliç Boluspor 1-0 NasaDoge Menemenspor

10. HAFTA: Beypiliç Boluspor 1-0 NasaDoge Menemenspor

Beypiliç Boluspor: 1 – Nasadoge Menemenspor: 0

Stat: Bolu Atatürk

Hakemler: Turgut Doman, Serdar Diyadin, Nurettin Dinçer Demir

Beypiliç Boluspor: Selmani, Abdurrahim Dursun, Fethi Özer, Eray Ataseven (Dk. 72 Berk Yıldız), Bregu (Dk. 72 Diarrassouba), Roshi, Mehmet Zahit Çınar (Dk. 90+1 Hakan Bilgiç), Kasongo, Ali Keten (Dk. 72 Emin Bayram), Abdurraman Canlı, Bertu Alican Özyürek (Dk. 46 Odah)

Nasadoge Menemenspor: Batuhan Ahmet Şen, Adamu, Ahmet Sağat (Dk. 75 Mahammed Himmet Ertürk), Mazlum Demir, Ömer Bahbaş, Cem Çelik (Dk. 75 Ahmet Aslan), Gomes (Dk. 67 Sabbah), Abdullah Aydın (Dk. 87 Emre Özer), Rasheed (Dk. 75 Pote), Mete Çelik, Sinan Akgöl

Gol: Dk. 89 Berk Yıldız (Beypiliç Boluspor)

Sarı kartlar: Dk. 35 Roshi, Dk. 85 Abdurraman Canlı (Beypiliç Boluspor), Dk. 35 Rasheed, Dk. 85 Sabbah (Nasadoge Menemenspor)

“Çok zor bir karşılaşmaya çıktık. Özellikle geçmiş dört haftayı göz önünde bulundurursak iki mağlubiyet, iki beraberlik almıştık. Bizim için çok önemli bir maçtı. Baktığımızda daha önceki haftalarda oynadığımız oyundan biraz daha uzaktaydık. Ama bu sefer skoru aldık. Bugün herkesin çok istediği bir maçtı. Bizim için skor çok önemliydi. Aslında oyuncularım maça fazla motiveydi. Özellikle ilk yarı bunun sıkıntısını yaşadık. Fazla istemekten, normal yapacaklarımızın dışında bir oyun oynadık. Biraz telaşlıydık. Çok fazla istediğimiz oyunu ortaya koyamadık. Ama ikinci yarıda rakibi biraz daha kendi sahasına kapattık. Son dakikada bir gol ile kazandık. Mutluyuz. Çok önemli bir üç puandı. Bu galibiyeti öncelikle her zaman bizim yanımızda duran Başkanımıza ve Yönetim Kurulumuza, ayrıca takımımıza hediye ediyorum.”